28 kwietnia 2016 w naszej szkole zorganizowany został Dzień Otwarty, podczas którego licznie przybyli gimnazjaliści oraz ich rodzice mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną przygotowaną na przyszły rok szkolny. Gimnazjaliści mogli zobaczyć bazę szkoły, internat i pracownie lekcyjne. Nasi uczniowie zaprezentowali dla nich liczne atrakcje, przedstawili profile klas, jak też przygotowali pokazy w pracowniach przedmiotowych.
W tym dniu odbył się również turniej piłki nożnej dla gimnazjów nr 6 i nr 10 z Rzeszowa, oraz gimnazjów nr 4 z Bratkowic i Trzciany.
I miejsce w turnieju zajęła reprezentacja gimnazjum nr 6 z Rzeszowa. Kolejne miejsca zajęły gimnazjum nr 4 z Bratkowic, gimnazjum nr 6 z Rzeszowa i gimnazjum z Trzciany. Królem strzelców został Karol Niechciarz z gimnazjum nr 6, najlepszym bramkarzem wybrano Bartosza Misiudę z Bratkowic, a najlepszymi zawodnikami okazali się Dawid Kapa z gimnazjum nr 10 i Michał Długosz z Trzciany.
Kolejną atrakcją dla przybyłych gości i naszych uczniów był pokazowy trening MMA prowadzony przez naszego absolwenta Szymona Bajora, Rafała Lassotę i Szymona Biłasa -zawodników klubu Spartakus Rzeszów.
Wielkie podziękowanie należą się wszystkim, którzy włożyli trud w organizację imprezy: uczniom klas pierwszych i drugich oraz nauczycielom.
Wszystkim gimnazjalistom dziękujemy za tak tłumne przybycie!

Dzień otwarty szkoły