Miło mi poinformować, że nasz absolwent Mateusz BIELECKI (2-krotny zwycięzca Ogólnopolskiej Olimpiady Geodezyjnej w Polsce) obronił pracę inżynierską na Politechnice Warszawskiej. Jego praca inżynierska zajęła 1-sze miejsce w Polsce z pośród wszystkich prac (uczelni geodezyjnych w kraju), które przystąpiły do konkursu. Tytuł pracy inżynierskiej brzmi: Mateusz BIELECKI „Wpływ parametrów nalotu i warunków wyrównania bloku zdjęć niskopułapowych pozyskanych kamerą typu Rolling Shutter”, Wydział Geodezji i Kartografii, Politechnika Warszawska; opiekun dr hab. inż. Zdzisław Kurczyński.

Głównym celem konkursu było wyróżnienie najlepszych prac dyplomowych (magisterskich i inżynierskich) wykonanych w ramach studiów na kierunku geodezja i kartografia, charakteryzujących się najwyższym poziomem naukowym, potencjałem praktycznym oraz oryginalnością rozwiązania. Prace oceniała 20-osobowa komisja konkursowa, której przewodniczącym był dr hab. inż. Zdzisław Kurczyński, prof. PW. Organizatorami konkursu było: Stowarzyszenie Geodetów Polskich i Główny Geodeta Kraju. Brawo Mateusz jesteśmy z ciebie bardzo dumni, życzymy kolejnych sukcesów w pracy naukowej i życiu osobistym. Uroczyste wręczenie nagród planowane jest na przełom marca i kwietnia.

Źródło:

– Konkurs Prac Dyplomowych na kierunku geodezja i kartografia.doc