Dnia 27 lutego 2018r. w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się trzecia edycja Podkarpackich targów edukacyjnych, na których nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentacji Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego. Całe wydarzenie było przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób i w niezwykle miłej atmosferze. Gimnazjaliści z wielkim zaciekawieniem słuchali o naszej szkole i kierunkach w których mogą się u nas kształcić. Targi były urozmaicone występami muzycznymi reprezentantów wielu rzeszowskich szkół średnich oraz pokazami artystycznymi połączonymi z rzeczami specyficznymi dla danej szkoły. Nasza szkoła swój czas prezentacyjny poświęciła na wspaniały pokaz musztry paradnej w wykonaniu uczniów klas wojskowych. Gimnazjaliści z zainteresowaniem dowiadywali się nowych rzeczy i mam nadzieję że już we wrześniu spotkamy się z nimi w murach naszej szkoły!

Album fotograficzny z Podkarpackich Targów Edukacyjnych – Orientation Day

Written by admin