Jerzy Moskal
W dniach 22.09. i 23.09. 2016r. na Politechnice Rzeszowskiej po raz kolejny zorganizowano Rzeszowski Salon Maturzystów Perspektywy 2016. Swoją ofertę edukacyjną prezentowały uczelnie wyższe z całego regionu, z Polski oraz z zagranicy.
Maturzyści z naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w dwóch prezentacjach: „Jak osiągnąć wysoki wynik na maturze z języka polskiego” (prowadzenie Teresa Bulska) oraz „Co o egzaminie maturalnym każdy zdający wiedzieć powinien”, który poprowadził dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie Lech Gawryłow. Eksperci OKE zapoznali uczniów z najważniejszymi zasadami, zmianami i najczęściej popełnianymi na maturze błędami.
Każdy maturzysta, po uprzednim wypełnieniu elektronicznej ankiety, mógł otrzymać bezpłatny egzemplarz Informatora Perspektywy 2017. Jeżeli ktoś nie zdążył zaopatrzyć się w ulotki i informatory podczas spotkań z wystawcami, zapraszamy do biblioteki szkolnej oraz gabinetu pedagoga szkolnego. Udostępniamy wszystkie informatory dostępne podczas X Salonu Maturzystów.

Salon Maturzystów 2015r

Jerzy Moskal
Written by Jerzy Moskal
See Jerzy Moskal's latest posts

Leave a comment