Moskal

Miło jest mi Państwa poinformować, że w ciągu 33 lat istnienia naszego Technikum Geodezyjnego w Rzeszowie mieszczącego się w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego przy ul. Sucharskiego 4 mury naszej szkoły do dnia 12.01.2019r  opuściło 1005 absolwentek i absolwentów. Informację tę można obejrzeć i zapoznać się z historią naszego Technikum na naszej stronie internetowej w Zakładce: O SZKOLE: HISTORIA TECHNIKUM. Zapraszamy młodzież w mury naszej szkoły do kontynuowania pięknego i jakże potrzebnego zawodu geodety. Szanowni nasi absolwenci. Przygotowałem dla Was z 33 lat istnienia naszego Technikum około 200 różnych zdjęć. Z tych historycznych fotografii przywołajmy chwilę wspomnień i zadumy. Jeżeli Państwo posiadacie jakieś fotografie z Waszego uczestnictwa w szkole, wycieczkach (kolorowe, czy czarno-białe), Proszę prześlijcie je na mój adres : [email protected] Dołączymy je do już istniejącej bazy danych fotografii z tamtych lat. Będę Wam niezmiernie wdzięczny.
Zapraszamy także na dni otwarte szkoły w dniu: 25 kwietnia 2019r od godziny 9.00

Z tych historycznych fotografii przywołajmy chwilę wspomnień i zadumy