Gabriela Majcher
3 stycznia 2019 uczestniczyliśmy w VII Salonie Edukacji Zawodowej & Technicznej.
Podczas targów edukacyjnych uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych zapoznali się z ofertą edukacyjną rzeszowskich szkół technicznych, wzięli udział w ciekawych lekcjach pokazowych, a także uczestniczyli w konferencji pt. “Kształcenie innowacyjnych kadr zawodowych dla gospodarki Podkarpacia”. Najważniejszym aspektem tego wydarzenia był jednak kontakt z nauczycielami i  uczniami, którzy odpowiadali na pytania, pomagali w dokonaniu wyboru szkoły, rozwiewali wątpliwości, z pasją i zaangażowaniem opowiadali o przedmiotach, których uczą. Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo młodzieży zainteresowanej geodezją, sterowaniem ruchem kolejowym, architekturą krajobrazu i zawodami budowlanymi takimi jak dekarz czy monter sieci i instalacji sanitarnych.

Strona estetyczna stoiska – dekoracje i aranżacja to efekt pracy nauczycielki i uczennic z kierunku architektura krajobrazu. Każdy, kto odwiedził stoisko mógł się przekonać, że nasi uczniowie mają talent, a nauczyciel potrafi zainspirować i zmotywować do pracy!

Wszystkich, którzy byli na targach, jak również tych którzy do nas nie dotarli serdecznie zapraszamy na Dzień otwartych drzwi 25 kwietnia 2019 r.

Album fotograficzny z VII Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej