Kontynuując coroczną tradycję w dniu 15.03.2017r młodzież klasy 4TG pod opieką mgr inż. Andrzeja PRZYBYŁO uczestniczyła w dniu otwartym w Wyższej Szkole Inżynieryjno-Ekonomicznej w Miłocinie. Głównym celem spotkania było przedstawienie bliżej uczniom zawodów pożytecznych na rynku pracy oraz integracja ze środowiskiem studenckim. Nasza młodzież uczestniczyła w programie Moduł-II: „GEODECI w PODZIEMIACH”organizowanym przez koło naukowe geodetów GEO-TEAM tutejszej uczelni pod opieką dr inż. Moniki BALAWEJDER. Uczniowie oglądali film w 3D wykonany z pomiaru skaningiem laserowym, dotyczącym podziemi rynku rzeszowskiego ,a także obejrzeli pokaz umiejętności strzeleckich „Łucznictwo moja pasja”. Pokazy i prelekcje zakończyły się poczęstunkiem wszystkich zaproszonych gości w tutejszym klubie studenckim KOMPAS. Dziękujemy władzom uczelni za zaproszenie i prelekcję dotyczącą zagadnień geodezyjnych.

Link do filmu: GEODECI w PODZIEMIACH

Fotki z WSIE z dnia otwartego