W dniu 02.03.2023r ponad półtora tysiąca uczniów klas 8-mych wzięło udział  w IX Salonie Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej. Promocja dotyczyła nowych zawodów i zachęcała uczniów szkół podstawowych, do wyboru  kierunków zawodowych. W IX Salonie na Politechnice Rzeszowskiej ofertę rekrutacyjną zaprezentowało 10 szkół zawodowych znajdujących się w Rzeszowie, w tym technika i szkoły branżowe. Ośmioklasiści mogli wziąć udział w lekcjach pokazowych i konkursach, a także obejrzeć pokaz mody zorganizowanej przez uczniów szkół zawodowych. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Salonie Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej. Przede wszystkim dziękujemy ÓSMOKLASISTOM, być może naszym przyszłym UCZNIOM, za rozmowy, pytania, uśmiechy.
Zapraszamy Was w nasze progi do Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie, kiedy tylko macie na to ochotę, już dziś na DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI w ZSKU, który planujemy 02.06.2023r. Do zobaczenia już wkrótce.

IX salon EDUKACJI ZAWODOWEJ na Politechnice Rzeszowskiej