W dniu 19-04-2017r Pan mgr Łukasz SZUBART projektant i koordynatograf ds. wzornictwa i współpracy z biznesem z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie wygłosił wykład na temat procesu prototypowania z wykorzystaniem druku 3D metodą FFF dla klas: 2TG, 1TA oraz 1w. Wszyscy uczestnicy czekali z wielką niecierpliwością na wykład Pana mgr Łukasza SZUBARTA, bo dla większości uczniów technologia wydruku 3D była dla nas dotychczas nieznana.

WYKŁAD:

Treść wykładu

Serdecznie dziękujemy Panu mgr Łukaszowi SZUBARTOWI za bardzo ciekawy wykład i pokaz praktyczny na drukarce 3D dotyczący modelowania oraz wydruku 3D, tym bardziej interesujący dla geodetów gdzie sam proces modelowania (wymiarowania) można przygotować za pomocą skaningu laserowego. Pana wykład uzmysłowił wszystkim uczniom, że w procesie 3D można wydrukować chyba wszystko od drobnych elementów karoserii samochodu, motocykla do dużo większych formatów (które drukowane są w częściach ,a później sklejane i malowane).

Praktyczny pokaz i modele