Gabriela Majcher

Nasza szkoła po raz kolejny przedstawiała swoją ofertę edukacyjną podczas VIII salonu edukacji zawodowej i technicznej. Uczniowie odwiedzający stoisko mogli porozmawiać z nauczycielami przedmiotów zawodowych oraz dowiedzieć się jak wygląda nauka na kierunkach oferowanych przez szkołę. Wizyta na stoisku ZSKU dawała szansę na bliższe poznanie zawodów, w których kształci szkoła. Ósmoklasiści poznali zatem tajniki pracy geodety, dowiedzieli się czym zajmuje się architekt krajobrazu, jakie umiejętności będzie miał absolwent kierunku technik urządzeń sanitarnych. Obecny na stoisku przedstawiciel PKP Cargo tłumaczył dlaczego wykształcenie kolejowe daje tak duży wachlarz możliwości zatrudnienia, a nasi budowlańcy uświadamiali jak pożądani na rynku pracy są absolwenci technikum budowlanego.

Wiemy (docierają do nas informacje), że nasze stoisko bardzo się Wam podobało! Kolory, kwiaty przyciągały wzrok, narzędzia symbolizujące zawody budziły Wasze zainteresowanie i dlatego tak dużo Was było! Dziękujemy i zapraszamy na dzień otwarty 28 kwietnia 2020! Odwiedźcie nas koniecznie! Czekamy!

Gabi

Targi szkół