Jerzy MoskalDziewczyny po meczu

7 grudnia 2015 r. w hali sportowej II LO w Rzeszowie odbył się „VI Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora II LO w Rzeszowie”. Bezkonkurencyjna okazała się nasza drużyna, która po trzech zwycięstwach wygrała cały turniej.
Nasza zawodniczka Joanna KŁOŚ (4TG) uznana została za Najlepszą Piłkarkę Turnieju i uhonorowana okolicznościową statuetką.
Króla Strzelców w turnieju zdobyła Kamila KUDŁA zdobywczyni 11 goli.
Nasz zespół pokonał kolejno:
9:1 Gimnazjum nr 10, 4:0 Zespół Szkół Spożywczych 4:0 oraz w meczu o I miejsce drużynę gospodarzy II LO 4:1.
Szkołę reprezentowały:
Kamila Kudła 3 L2, Karolina Antos 2 TG, Joanna Kłoś 4 TG, Monika Marciniak 4 TG, Gabriela Panek 1 TG, Urszula Rogóż 1TG, Karolina Mikuła 1 L, Elżbieta Miazga 3 TG, Malwina Michalska 2 L.
Turniej był bardzo emocjonujący, a satysfakcja tym większa, że ponownie udało nam się zająć pierwsze miejsce. !!!
Dziękujemy naszym dziewczynom za godne reprezentowanie szkoły, dostarczenie niezapomnianych emocji oraz gratulujemy osiągniętego wyniku.

Piłkarki nożne