W dniach 4 – 7 kwietnia 2018 r. odbyły się zawody drugiego stopnia – etap międzyszkolny i trzeciego stopnia – etap centralny XL Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Organizatorem tej edycji Olimpiady były, po raz trzeci Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego w Lublinie i Oddział Stowarzyszenia Geodetów Polskich w Lublinie. Nasze Technikum Geodezyjne mieszczące się w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego reprezentował na olimpiadzie geodezyjnej zespół w składzie:

1. Joanna ŚWIERK – 3TG
  2. Michał PRĘDKI – 3TG
  3. Adrian BORATYN – 4TG

MIŁO MI ZAKOMUNIKOWAĆ, że nasz uczeń Michał PRĘDKI zajął indywidualnie II miejsce w POLSCE, a nasz zespół DRUŻYNOWO uplasował się na 4-tym miejscu w POLSCE. Serdeczne podziękowania składam zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Album fotograficzny z XL Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Geodezyjno – Kartograficznej w Lublinie

Written by admin
See admin's latest posts