Chciałbym zaprezentować młodzież naszego Technikum Geodezyjnego klasę 3TG podczas ćwiczeń terenowych w czasie pomiaru przemieszczeń i odkształceń. Jednocześnie pokazuję już ostatnie przemiany naszej szkoły: jak Państwo widzicie zamontowano na ścianie internatu, szkoły i na dachu panele fotowoltaiczne, w garażach szkoły wybito i zamontowano nowe okna (przebranżawiono na sale praktycznej nauki zawodu), zarówno w szkole jak i w internacie zamontowano monitory, na których możemy śledzić moc wyprodukowanej energii, moc zużycia jej przez szkołę, gdyby uzyskać tą moc energii innymi metodami to wyprodukowalibyśmy tyle tlenku węgla do atmosfery, co odpowiadałoby tyle przejechanych kilometrom samochodem i tyle drzew trzeba by było zasadzić aby ten dwutlenek węgla zredukować. Obecnie ZSKU Rzeszów jest bardzo nowoczesnym i oszczędnym obiektem technicznym i dydaktycznym, zachęcającą zarówno młodzież jak i nauczycieli do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Album fotograficzny z pomiaru przemieszczeń i odkształceń
oraz ostatnich prac porządkowych w ZSKU RZESZÓW.

Written by admin
See admin's latest posts