Szanowni Państwo !
W imieniu Stowarzyszenia Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej “GEOIDA” pragnę serdecznie zaprosić uczniów klas o profilu geodezyjnym z Państwa szkoły do udziału w obchodach tegorocznego Dnia Geodety. Tym razem wydarzenie odbywać się będzie zdalnie za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams w poniedziałek 22 marca w godzinach 10:00 -15:00. W trakcie święta, uczniowie będą mieli niepowtarzalną okazję dowiedzieć się więcej o kierunku geodezja i kartografia oraz geoinformatyka na PW, a także będą mogli usłyszeć interesujące wykłady doświadczonych pracowników naukowych.
W planie są również przewidziane konkursy z nagrodami, gdzie będzie można wykazać się swoją wiedzą, a także prezentacje studenckich projektów naukowych realizowanych przez organizacje studenckie z Naszego wydziału. Całość zwieńczona będzie pokazem sprzętu geodezyjnego będącego na wyposażeniu Politechniki Warszawskiej. Liczymy bardzo na odpowiedź zwrotną z informacją chęci wzięcia udziału w wydarzeniu, gdyż liczba miejsc na spotkaniu na platformie MS Teams jest niestety ograniczona.
 Zachęcamy do odwiedzenia strony znajdującej się pod poniższym linkiem, w celu uzyskania szerszych informacji.

https://www.facebook.com/events/160953815867035/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%7D

Pozdrawiam,
Dominik Wiśniewski
Członek Stowarzyszenia Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej ‘GEOIDA’
tel. 662 532 442

Jerzy Moskal
Written by Jerzy Moskal
See Jerzy Moskal's latest posts

Leave a comment