W dniu 07.02.2019r
gościliśmy w naszej szkole dwóch świetnych sportowców (absolwentów naszej szkoły) tj. Szymona BAJORA jednego z najlepszych w Polsce zawodników MMA wagi ciężkiej oraz Łukasza RÓŻAŃSKIEGO pięściarza wagi ciężkiej, który ma również wielkie osiągnięcia w boksie. Spotkali się z naszymi nauczycielami, wychowawcami i młodzieżą by powspominać lata pobytu w szkole, internacie oraz podzielić się wiadomościami z przebiegu swojej kariery sportowej. Uczniowie, nauczyciele mogli zadawać im pytania, robić sobie z nimi zdjęcia i uczestniczyć w praktycznym sparingu na macie.
Życzymy naszym absolwentom jak najlepszych wyników w sporcie, a nauczyciele jak i uczniowie z zapartym tchem będą śledzić ich najbliższe walki. Ich przyjście do szkoły zrobiło duże wrażenie zarówno na nauczycielach jak i uczniach. Bardzo serdecznie dziękujemy im za przybycie i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Album fotograficzny z pobytu sportowcow w naszej szkole

Serdecznie dziękujemy naszym absolwentom za przybycie do szkoły i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. Sportowcy wyrazili zgodę na umieszczenie ich wizerunku w internecie.