Jerzy MoskalDron
W dniu 27-11-2014r nasi uczniowie 3 klasy technikum geodezyjnego mieszczącego się w Zespole Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie przy ulicy Sucharskiego 4 uczestniczyli w bezpłatnych zajęciach dydaktycznych organizowanych przez Wyższą Szkołę Inżynieryjno- Ekonomiczną w Miłocinie.
Harmonogram zajęć obejmował:
9.00 – 10.00
– Masowe pozyskiwanie danych terenowych – skaning mobilny, skaning lotniczy – UAS, mgr Grzegorz Sobina, TPI Sp. Zo.o – partner technologiczny WSI-E.
Serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi Sobinie za udostępnienie filmu dotyczącego skaningu mobilnego wykonanego kamerą IP-S2 ulic: Geodetów i Rejtana w Rzeszowie.

10.40 – 12.10
– Programowanie jest proste (zastosowanie języka programowania Delphi do obliczeń geodezyjnych), dr inż. Jacek Derwisz.

Galeria Drona-sirius