Szanowni uczniowie i absolwenci !

GEODIMEX S.A.
Jerzmanowice klonowa 12
32-048 Jerzmanowice
www.geodimex.pl
NIP 683-193-94-67

Zwrócił się do mnie z prośbą Pan Dariusz Fryc (Wiceprezes Zarządu GEODIMEX S.A.) o umieszczenie informacji o płatnej pracy dla uczniów w geodezji w okresie wakacyjnym przy geodezyjnej obsłudze inwestycji.  Nauczą praktycznej wiedzy geodezyjnej w trakcie wakacji, obsługi tachimetrów Leica seria TS , obsługi odbiorników GPS Trimble, pracy w programach geodezyjnych oraz CAD.
Pan Wiceprezes wyraził pisemną zgodę na opublikowanie jego danych osobowych oraz wizerunku firmy w internecie.

Praca w geodezji

Dariusz Fryc