Mateusz Bielecki
Rokrocznie obchodzimy święto geodetów wspólnie z budowlańcami. W tym roku obchodziliśmy to święto w dniach 03-11 oraz 07-11-2014r.
Młodzież uczestniczyła w następujących konkurencjach:

1) mecz piłki nożnej między drużynami poszczególnych klas geodezyjnych od 1 do 4. Zwycięscy klas geodezyjnych rozegrali mecz z uczniami technikum budowlanego (zwycięzcami okazali się uczniowie 3TG).
2) Bieganie z łatą geodezyjną między pachołkami
3) Przeciąganie liny
4) Ubieranie się na czas w kombinezon roboczy oraz przewożenie ucznia na taczkach między pachołkami
5) Wykonywanie opatrunków na budowie (czapka Hipokratesa, usztywnianie złamanej ręki i nogi.

6) Podsumowaniem 1-go dnia święta był mecz piłki nożnej między uczniami 3 klasy Technikum Geodezyjnego, a nauczycielami. Na załączonych zdjęciach można zobaczyć wielką determinację i wolę walki uczniów i nauczycieli.

Mecz pilki noznej na hali ZSKU Rzeszow
Święto zakończyło się o godz. 11.35 i młodzież udała się do sal lekcyjnych na kontynuację nauki. Podsumowaniem święta geodety i budowlańca było:
1) Spotkanie wszystkich klas geodezyjnych z naszym absolwentem, który pokazał naszym uczniom drogę do sukcesu rozwijając swoją firmę geodezyjną
2) uroczysta akademia w dniu 07.11.2014r o godz.10.50 w której uczestniczyli nauczyciele i młodzież.
Część artystyczna składała się:
a) z rozdania drobnych nagród za zwycięstwa uzyskane w dniu 03-11-2014r
b) z części muzycznej
c) pasowania na budowlańca
d) piosenek i skeczów
e) odśpiewaniem hymnu geodety
O godz. 12.25 młodzież udała się do sal na kontynuację zajęć szkolnych.

Święto geodetów i budowlańców 2014r